Endüstri 4.0 Güvenlik Uygulamaları
26 Ekim 2018 1985

Güvencem A.Ş. güvenlik tekolojileri geliştirir ve anahtar teslim alarm senaryoları kurgular.

   Dijitalleşme sürecini tamamlayan insanlık, artık bu tamamlanan sürecin bir meyvesi olan otomasyon ve daha az insan gücüne gereksinim duyan ama bununla beraber daha efektif iş süreçleri yürüten bir imkana sahip.

    Bir sonraki adımı yapay zeka ve ileri yapay zeka uygulamaları olacak olan yakın geleceğimiz bizi bekleye dursun biz bugün Güvenlik Teknolojilerinde Güvencem A.Ş. olarak dijitalleşme ve otomasyon hizmetleri kapsamında neler ürettik neler üretiyoruz hususunda kısa bir bilgi paylaşımı yapalım.

   Güvenlik teknolojileri ve güvenlik alarm sistemleri sektöründe geride bıraktığımız 20 yılın ardından, Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojileri de tamamen dijital bir altyapı hizmetine geçmiş ve bununla kalmayıp, kendine has patentleri olan teknolojiler ve endüstri 4.0 uygulamaları geliştirmiştir. Ev güvenlik sistemleri, iş yeri güvenlik sistemleri, yangın alarmı, tıbbi malzeme alarm sistemleri, kartlı geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri gibi geniş bir hizmet kapsamında kamu veya tüzel kimselere 7/24 365 Gün 1 tık kadar yakın ve efektif güvenlik hizmetleri hazırladık ve aktif olarak müşterilerimzin kullanımına sunduk.

   Artık cep telefonunuzdaki size özel uygulamamızdan, evinizi, işinizi, sosyal alanlarınızı ve aklınıza gelebilecek her fiziki alanı dünyanın dilediğiniz yerinden parmaklarınızın ucunda konrtol edebilir haldesiniz. Bu global değişim sürecine birlikte tanıklık ederken, bu değişimin ana aktörleri içerisinde olmak en aktif motivasyonumuzdur. Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojilerini tercih eden binlerce mutlu müşteri, parmaklarının ucuna kadar getirip kolaylaştırdığımız hayatlarında keyif, güven ve konfor içerisinde endişe ve stresten uzak bir şekilde yaşamaktalar. Bu memnuniyet ise yaptığımız yatırımın ve 20 yıllık emeğimizin en keyifli karşılığı.

   Güvenli ve huzurlu bir yaşama sahip olmak çoğu zaman doğru alınan 1 karara veya atılan doğru bir adımda saklıdır. Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojileri, güvene atılan bir adım.