İŞ YERİ ALARM SİSTEMİ
1812

Güvencem ile güvenli hayatta 20. yıl !

Güvenlik teknolojileri ve güvenlik alarm sistemleri sektöründe geride bıraktığımız 20 yılın ardından, Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojileri de tamamen dijital bir altyapı hizmetine geçmiş ve bununla kalmayıp, kendine has patentleri olan teknolojiler ve endüstri 4.0 uygulamaları geliştirmiştir. Ev güvenlik sistemleri, iş yeri güvenlik sistemleri, yangın alarmı, tıbbi malzeme alarm sistemleri, kartlı geçiş kontrol ve güvenlik sistemleri gibi geniş bir hizmet kapsamında kamu veya tüzel kimselere 7/24 365 Gün 1 tık kadar yakın ve efektif güvenlik hizmetleri hazırladık ve aktif olarak müşterilerimzin kullanımına sunduk.

   Artık cep telefonunuzdaki size özel uygulamamızdan, evinizi, işinizi, sosyal alanlarınızı ve aklınıza gelebilecek her fiziki alanı dünyanın dilediğiniz yerinden parmaklarınızın ucunda konrtol edebilir haldesiniz. Bu global değişim sürecine birlikte tanıklık ederken, bu değişimin ana aktörleri içerisinde olmak en aktif motivasyonumuzdur. Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojilerini tercih eden binlerce mutlu müşteri, parmaklarının ucuna kadar getirip kolaylaştırdığımız hayatlarında keyif, güven ve konfor içerisinde endişe ve stresten uzak bir şekilde yaşamaktalar. Bu memnuniyet ise yaptığımız yatırımın ve 20 yıllık emeğimizin en keyifli karşılığı.

   Güvenli ve huzurlu bir yaşama sahip olmak çoğu zaman doğru alınan 1 karara veya atılan doğru bir adımda saklıdır. Güvencem Güvenli Yaşam Teknolojileri, güvene atılan bir adım.